Wydarzenia
fotograficzne

Warsztaty fotograficzne

Zapraszam na moje autorskie warsztaty fotograficzne. Warsztaty odbywają się w różnych miejscach, dla różnych grup odbiorców, zawsze przynosząc uczestnikom radość z rozwijania własnych umiejętności. Można je także zamówić  w wersji indywidualnej jako szkolenie firmowe, wieczór panieński albo urodziny dziecka.

Moje warsztaty i wykłady są dostępne także dla osób, które nie mogą uczestniczyć w wydarzeniach odbywających się bezpośrednio, w czasie rzeczywistym. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć onlinowych. Pasjonatom fotografii proponuję indywidualne i grupowe kursy fotografii oraz webinary, które skupiają się na pojedynczych problemach, sugerując gotowe rozwiązania.

Dzięki zdalnej formie nauczania, odległość przestała być problemem. Na zajęcia on-linowe zapraszam uczestników z różnych lokalizacji, o różnym poziomie zaawansowania technicznego.

W moich warsztatach można uczestniczyć z telefonem oraz/lub aparatem fotograficznym.

Terminarz na sezon 2023 – podamy wiosną. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o moich planach zapisz się na mój newsletter.

Zapraszam!

 

Lista wydarzeń

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o nowych wpisach blogowych, warsztatach i innych wydarzeniach organizowanych przez Fotoflora.