Ebooki

Ucz się ode mnie!

dr Magda Sobolewska

Całe moje życie zawodowe jest związane z Wydziałem Biologii UW.

Z wykształcenia jestem biologiem, łączącym pasję dydaktyki przyrodniczej z fotografią.


Od lat jestem zaangażowana w działalność edukacyjną i popularyzatorską, dotyczącą m.in. z warszawskiej zieleni miejskiej, a także ochrony bioróżnorodności w parkach i ogrodach. Lista moich publikacji obejmuje zarówno artykuły ogrodnicze, konsultacje naukowe książek ogrodniczych jak i podręczniki szkolne w zakresie biologii. Poza kompetencjami pedagogicznymi w zakresie metodyki nauczania, wsparcia uczniów, studentów i dorosłych słuchaczy, posiadam także kwalifikacje z zakresu fototerapii.

magda_w_kwiatach

Ebook "Piękno roślin w fotografii"

Kwiaty to Twoja miłość. Lubisz przebywać w ich otoczeniu, otrzymywać je i podziwiać delikatne płatki, mięsistą łodygę, subtelne barwy. Łapiesz więc za aparat, pstrykasz i… no tak, znów to samo. Coś nieostre, a te kolory… szkoda gadać. Może to wina aparatu? Przecież masz tylko ten w telefonie. Przydałaby się lustrzanka, ale tam wszystko trzeba poustawiać samemu. Może nie masz oka do zdjęć i tyle. A może nikt Ci nie wytłumaczył krok po kroku, jak fotografować kwiaty.

Przeczytaj e-book „Piękno roślin w fotografii”, a przekonasz się, że wystarczy parę sprawdzonych trików, żeby robić rewelacyjne zdjęcia kwiatów. Bez drogiego aparatu i skomplikowanej wiedzy technicznej. 

Ebook "Zdjęcia roślin. Podstawy techniczne"

Naprawdę nie musisz wydawać ogromnych pieniędzy na aparat, statyw, pierścienie obiektywy… Wystarczy, że wybierzesz sprzęt fotograficzny wystarczająco dobry.

Tylko jak to zrobić, skoro do wyboru masz tyle rodzajów sprzętu, a takie pojęcia jak „zmienna ogniskowa”, „matryca APSC” czy „obiektyw macro” nie mówią Ci absolutnie nic.

Z e-bookiem Zdjęcia roślin. Podstawy techniczne dobierzesz dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebujesz, aby robić piękne zdjęcia roślinom.

Zestaw ebooków "Piękno roślin w fotografii" + "Zdjęcia roślin. Podstawy techniczne"

Idealne odwzorowanie koloru płatka, ostre detale łodygi czy udany kadr krajobrazu to nie umiejętności zarezerwowane dla mistrzów fotografii. Ani zasługa sprzętu za miliony monet. Wystarczy trochę wiedzy, którą zaczniesz stosować w praktyce, a Twoje zdjęcia roślin zaczną zachwycać rodzinę i znajomych (a może i jury profesjonalnych konkursów!).

Teraz w zestawie 2 ebooki.

Piękno roślin w fotografii + Zdjęcia roślin. Podstawy techniczne

Krok po kroku poznaj sprawdzone triki, jak robić rewelacyjne zdjęcia roślin, a potem skompletuj sprzęt, jakiego potrzebujesz. Bez przepłacania.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o nowych wpisach blogowych, warsztatach i innych wydarzeniach organizowanych przez Fotoflora.